Biuro@softkanapa.pl

Telefon

570 770 434

Działamy

Warszawa i okolice

Jak szybko wyprać kanapę

Sofas in office seating area

Zadbane meble, kanapy, dywany to wizytówka salonu i gospodarzy niestety z biegiem czasu pojawiają się plamy i zabrudzenia. To jak wyczyścić kanapę czy dywan zależy przede wszystkim od materiału obiciowego. Regularne czyszczenie – odkurzanie to podstawowe czynności pielęgnacyjne. Niestety nie zawsze odkurzenie czy przetarcie mokrą szmatką przynosi efekt.

Jak usunąć zacieki na kanapie?

Kanapę z tradycyjną tapicerką materiałową można myć wodą wymieszaną z płynem do mycia naczyń lub proszkiem do prania – to dobry sposób na odświeżenie materiału. Przy dużych zabrudzeniach można też użyć wody wymieszanej z sodą oczyszczoną.

Mimo że cześć klientów próbuje, samemu czyścić meble tapicerowanie to różnie to wychodzi, czasem taki mebel czyszczony domowym sposobem nadaje się tylko do wyrzucenia.

Jak wyprać kanape?

Mycie kanapy zabrudzonej plamami z wina czy kawy nie należy do łatwych. Próby domowego czyszczenia zwykle nie przynoszą spodziewanego efektu. Jedynym wyjściem jest wezwanie profesjonalnej mobilnej ekipy czyszczącej. Firma czyszcząca dysponuje odpowiednimi środkami chemicznymi oraz odpowiednim sprzętem, żeby poradzić sobie z większością plam na naszych meblach.

Czyszczenie mebli ze skóry!

Czyszczenie mebli i kanapy ze skóry wymaga innych środków i innego podejścia do czyszczenia. Eksperymentowanie z różnymi niesprawdzonymi preparatami do skór kończy się zwykle tragicznie dla naszych mebli.

Nie trać czasu na ryzykowne próby czyszczenia, profesjonalna mobilna firma czyszcząca zrobi to profesjonalnie i szybko. Zadzwoń do nas. Tel: 570 770 434

Print Friendly, PDF & Email

Serwis świadczący usługi prania tapicerki

Facebook Messenger