Jak działamy?

Softkanapa.pl

SOFTkanapa.pl świadczy usługę pranie tapicerki meblowej i samochodowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie jak i profesjonalny sprzęt oraz specjalistyczne środki chemiczne. 

Usługa czyszczenia tapicerki ma na celu pozbycie się wszelkich bakterii, roztoczy, alergenów czy drobnoustrojów oraz likwiduje nieprzyjemne zapachy.

Usuwamy również nieprzyjemne zapachy po zwierzętach.
Jak i plamy np. z wina, kawy, śliny zwierząt czy krwi.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnego prania tapicerki meblowej oraz samochodowej w Warszawie i okolicach.

Czyszczenie tapicerki odbywa się metodą ekstrakcyjną odkurzaczem firmy Karcher, która polega na użyciu odkurzacza piorącego.
Pierwszym etapem jest czyszczenie wstępne za pomocą rozpylania środka piorącego rozpuszczającego brud, następnie pranie zasadnicze wodą z dodatkiem środka do płukania przy pomocy maszyny natryskowo – ssącej.
Oferujemy, również neutralizację zapachów po zwierzętach co jest częstym problemem przy posiadaniu ulubionego pupila.

Najsilniejsza chemia przemysłowa takich marek jak Chemspec, Prochem, Maxifi oraz wiedza którą posiadamy gwarantuje odpowiednie efekty.

Czemu warto zlecić prace dedykowanej firmie?

Często klienci próbują na własną rękę stosować preparaty sklepowe bez potrzebnej wiedzy, które nie są tak silne i skuteczne, co niestety nie przynosi wymiernych efektów, wręcz przeciwnie pozostają dodatkowe zacieki i plamy w dalszym stopniu nie usunięte.

Jak długo schnie tapicerka meblowa po wykonanej usłudze?

W zależności od warunków panujących w pomieszczeniu jak i pogodowych (wilgotność, temperatura) oraz rodzaju materiału od 4 do 12 godzin.

Jak często wykonywać czyszczenie tapicerki meblowej?

W zależności od potrzeb własnych, przyjmujemy że średnio dwa razy do roku warto wykonać odświeżenie tapicerki przez co zachowa dłużej swoją żywotność i będzie pozbawiona wszelkich bakterii i roztoczy, które są głównym powodem powstawania alergii czy nadwrażliwości.

Na wszystkie nasze wykonane usługi dajemy gwarancję. Preparaty i środki są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

 

 

0
Zrealizowanych
usług
0 -Lat
Doswiadczenia
0
Zadowolonych klientów
0 %
Zadowolenia
Dobre ceny
Softkanapa.pl

Opinie o nas

Alina Chrabąszcz
Alina Chrabąszcz
Ceo, GTD
Czytaj więcej
Bardzo dobra firma. Czyszczenie kanapy przebiegło szybko i sprawnie.
Zenith Paul
Zenith Paul
Manger, Penc
Czytaj więcej
Mogę polecić firmę softkanapa.pl jeśli ktoś ma poplamione meble lub zniszczone przez zwierzaki. Po czyszczeniu meble odzyskały wygląd!
Alina Parker
Alina Parker
Księgowa
Czytaj więcej
Bardzo dobra firma czyszcząca. Polecam!

Zamów usługę

Print Friendly, PDF & Email